دسترسی سریع

3

3

4_2

10_1

معرفی کنفرانس

دومین کنفرانس بین المللی یافته های پژوهشی در علوم پایه و علوم مهندسی در آذر ماه 1401 در تهران برگزار خواهد شد. در این دوره مفتخریم با تیمی متشکل از اساتید برجسته و فعال کشور، گامی مهم در راستای ترویج فرهنگ پژوهش و نوآوری داشته باشیم و با برنامه ریزی یک رویداد بزرگ در راستای توسعه همه جانبه کشور حرکت کنیم لذا بدینوسیله از تمامی متخصصان، کارشناسان، دانشجویان و پژوهش‌گران مراکز علمی، تحقیقاتی و صنعتی دعوت می‌شود با شرکت در برنامه‌های متنوع این کنفرانس، در این رویداد مهم علمی مشارکت نموده و آخرین دستاورد‌های علمی، پژوهشی واجرایی خود را ارائه نمایند.

سی.دی مجموعه مقالات کنفرانس
پژوهشگران گرامی مجموعه مقالات کنفرانس را از لینک زیر می توانید دریافت نمایید: https://b2n.ir/h56607 همچنین تصویر روی جلد CD از لینک زیر قابل دریافت است: https://b2n.ir/t06168
رسید مرسولات پستی و تعطیلی چند روزه دبیرخانه کنفرانس
پژوهشگران گرامی رسید مرسولات پستی  خودرا از لینک زیر دریافت نمایید و نام خود و کد 24 رقمی مرسوله خود را بیابید: https://uupload.ir/view/reside_posti_0oaw.rar/ برای پیگیری بسته خود کد 24 رقمی مذکور را در لینک زیر وارد نمایید: https://tracking.post.ir به اطلاع می رساند دبیرخانه کنفرانس، از روز چهارشنبه 30 آذر ، تا پایان روز شنبه، 3 دی ماه، به مدت 4 روز تعطیل می باشد. برای پیگیری سایر امور از روز یکشنبه 4 دی ماه با دبیرخانه تماس بگیرید.
داوری زود هنگام و صدور گواهی موقت

اگر می خواهید داوری مقاله حداکثر در 72 ساعت پس از ارسال انجام شود در پنل کاربری و در قسمت پیامها/سوال ها درخواست خود را ثبت نمایید.


نمایه تمامی مقالات کنفرانس در پایگاه سیویلیکا

تمامی مقالات پذیرفته شده در این کنفرانس در پایگاه مرجع دانش سیویلیکا نمایه خواهند شد.


راهنمای نگارش مقاله
فایل راهنمای نگارش مقالات را از آدرس زیر دانلود نمایید: https://fsiconf.ir/download/file
آغاز به کار وب سایت و سامانه ثبت نام و دریافت مقالات
پنجمین کنفرانس بین المللی علوم پایه و علوم مهندسی در بهمن ماه 1400 در تهران برگزار خواهد شد.
امروز : شنبه، ۱۲ فروردین ۱۴۰۲
ثانیه
دقیقه
ساعت
روز
مهلت ثبت نام کاربر
1401/10/05
مهلت ارسال مقالات
1401/10/05
مهلت پرداخت هزینه ها
1401/10/05
تاریخ برگزاری کنفرانس
1401/09/25

دومین کنفرانس بین المللی یافته های پژوهشی در علوم پایه و علوم مهندسی